آداب و رسوم در سوئیس

4 سال پیش 0 دیدگاه

|| آداب و رسوم

سوئیسی ها برای قانون ارزش زیادی قائلند و بی نظمی و نقض قوانین برایشان خوشایند نیست به گونه ای که به عنوان قانون مدارترین کشور اروپایی شناخته شده اند. بنابراین رعایت قوانین و مقررات و احترام به حقوق دیگران در این کشور الزامیست. وقت و زمان همانند قانون برای سوئیسی ها ارزشمند و مورد احترام است به طوری که در قرار ملاقات ها و به خصوص قرارهای کاری زودتر از زمان موعود در مکان مورد نظر حاضر می شوند.

به موقع رفتن

خانواده، مرکز ساختار اجتماعی در سوئیس است به طوری که حریم خصوصی خانواده بسیار با ارزش است. به طور سنتی سوئیسی ها در مقایسه با استانداردهای اروپایی دیرتر ازدواج می کنند و تعداد افراد مجرد بیشتری دارند. خانواده ها وقت خود را با انجام فعالیت هایی که در طبیعت زیبای سوئیس قابل انجام است سپری می کنند. فعالیت هایی نظیر پیاده روی، اسکی و دوچرخه سواری.

دوچرخه سواری

اگر به سوئیس سفر می کنید شایسته است هدیه ای از کشور خود به همراه داشته باشید. اگر به منزل یک سوئیسی دعوت شدید، توصیه می شود با خود شکلات، گل یا نوشیدنی همراه ببرید.

گل دادن

بعد از حضور، ارسال یادداشت تشکر بسیار پسندیده است. اگر برای شام دعوت شدید، شما را بر اساس زمان رسیدن و به موقع بودنتان قضاوت می کنند. تا زمانی که دعوت به نشستن نشده اید، بایستید چون ممکن است به صندلی خاصی هدایت شوید. غذا معمولا با گفتن "نوش جان" شروع می شود. قبل از شروع غذا منتظر باشید تا میزبان غذا را شروع کند. هرگز در زمان غذا خوردن، آرنج خود را روی میز نگذارید.

غذا خوردن

معمولا پنیر در وعده های غذایی سوئیسی روی میز قرار می گیرد اگر پنیرهای دایره ای شکل روی میز قرار داشت، حتما از مرکز دایره برش بزنید. بعد از اتمام غذا، کارد و چنگال را به صورت موازی روی بشقاب قرار دهید.   

پنیر سوئیسی

بهترین تورهای اروپایی

تور اسپانیا

تور اسپانیا - امارات

17990000
مشاهده

تور اسپانیا-امارات

13990000
مشاهده

تور اسپانیا - امارات

17990000
مشاهده

متن دیدگاه

کاراکتر باقی مانده:

نظرات