راهنمای سفر به برزیل

4 سال پیش 0 دیدگاه

|| راهنمای سفر به برزیل

 

 برزیل کشوری بسیار بزرگ و متنوع است، در حدی که  شما حداقل یک ماه زمان نیاز دارید تا همه جای آن را کشف کنید، پس قبل از اینکه به برزیل بروید اطمینان حاصل کنید که م یتوانید زمان کافی‌ برای دیدن این کشور صرف کنید یا خیر؟

کشور برزیل

مذهب بخش بزرگی‌ از فرهنگ برزیل می‌باشد. همانطور که مذهب بودا بیشتر فرهنگ کشورهایی چون لاوس کامبوج و تایلند را تشکیل می دهد مسیحیت نیز بخش بزرگی‌ از فرهنگ برزیل است و از میان مسیحیان ۸۰ درصدشان کاتولیک هستند.

دین در برزیل

مردمان برزیل خیلی‌ اهل معاشرت و گفتگو هستند و شاید یکی از شلوغ ترین و پر  سرو صدا ترین مردمی باشند که تا به حال دیده اید، پس اگر کسی را دیدید که با تلفن همراه بلند صحبت می کرد ، انگار در حال مشاجره است ، اصلا توجه نکنید.

مردم برزیل

همه ی برزیلی ها به زبان انگلیسی صحبت نمی کنند و ممکن است برقراری ارتباط را برایتان مشکل کند، بنابراین بهتر است که چند کلمه کاربردی را نیز یاد بگیرید.

توریست ر برزیل

اتوبوس سوارشدن در برزیل بیشتر شبیه یک ماجراجوییست، رانندگان اتوبوس خیال می کنند که راننده فرمول یک هستند.

رانندگی در برزیل

ولتاژ برق در ایالت های مختلف برزیل متفاوت است ،پس در هنگام استفاده کردن از پریزهای برق ابتدا از ولتاژ آن مطلع شوید که باعث آسیب دیدن دستگاههای برقی همراهتان نشود و پیشنهاد ما خرید یک آداپتور یونیورسال می باشد.

آداپتور یونیورسال

هرچیزی که جزء واردات برزیل به شمار می رود، مثل لباس، لوازم الکترونیکی‌ و لوازم آرایشی‌ مالیات زیادی به آن افزوده می شود.

مالیات در برزیل

معمولا غذا خوردن در رستوران همراه با 10 درصد هزینه ی مالیات می باشد که البته طبق قانون شما می توانید این مبلغ را در صورت عدم رضایت از سرویس پرداخت نکنید.

رستوران در برزیل

در اکثر شهرهای برزیل پشه به وفور دیده می شود، پس در سفر به برزیل حتما از داروهای ضد حساسیت و دفع حشرات همراه داشته باشد.

دفع حشره در برزیل

در سفر به برزیل به هیچ عنوان ساعت و جواهرات قیمتی و هر نوع زیورآلاتی که موجب جلب توجه سارقان باشد همراه نداشته باشد.

زیورآلات در برزیل

در جیب و کیف پول خود پول خرد و وسایل بی ارزشتان را بگذارید و کارت های معتبر و پول اصلی تان را در زیر لباس تان مخفی کنید تا در معرض دید سارقان نباشد.

پنهان کردن پول در سفر


 

بهترین تورهای اروپایی

تور اسپانیا

تور اسپانیا - امارات

تور اسپانیا-امارات

14990000
مشاهده

تور اسپانیا - امارات

19990000
مشاهده

متن دیدگاه

کاراکتر باقی مانده:

نظرات