برترین مراکز خرید ژنو

4 سال پیش 0 دیدگاه

|| 3 مرکز خرید برتر ژنو

با وجود اینکه ژنو شهر بسیار کوچکیست ، اما رقیب سرسخت لندن و پاریس در مراکز خرید می باشد.اگرچه خرید در ژنو به هیچ عنوان ارزان نیست اما تنوع اجناس و انتخاب ،سبب شده خرید کردن در ژنو برای همه جذاب باشد.تفاوت اصلی ژنو با سایر شهرها و کشورها در شیوه ی مدیریت فروشگاه ها و مراکز خرید می باشد ، بدین شکل که همه ی فروشگاه های بزرگ در مرکزشهر، مغازه ها در محلات قدیمی و مراکز خرید هم در حومه ی شهر می باشند.

اگر بخواهید بدانید در کدام خیابان های ژنو می توانید بهترین تجربه ی خرید را داشته باشید ، بهتر است بگوییم سفر به ژنو بدون قدم زدن در خیابان rue du Rhône کامل نیست. این خیابان شیک و لوکس محل بوتیک های خاص مد و جواهرات می باشد و برند هایی چون Chanel، Louis Vuitton، Dior، Fendi، Versace، Giorgio Armani، Salvatore Ferragamo، Prada و Gucci و... در این خیابان نمایندگی دارند. در کنار بوتیک های لوکس و پر زرق و برق فروشگاه های ساعت و جواهرات برندهای Chopard، Bulgari، امگا، Patek Philippe، Montblanc، Bucherer، کارتیه، Jaeger-LeCoultre، Piaget، Breguet و Tiffany نیز بسیار چشمگیر می باشد. مقصد بعدی شما خیابان Rue du Marché می باشد که پر از بوتیک های فشن برای همه ی سنین است و همچینین مغازه هایی برای خرید سوغاتی نیز در آن خواهید دیدو خیابان Rue du Mont-Blanc که پراز مغازه های چاقو های جیبی تزیینی  ، سیگار ، صنایع دستی و چرم می باشد، که پیشنهاد می شود در سفر به ژنو به آنها سر بزنید و تا می توانید از گشت و گذار در این خیابان ها لذت ببرید.بهتر است بدانید ساعت کاری همه ی مغازه های ژنو مثل هم می باشند و از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 7 شب کار می کنند و بین ساعت 12 تا 13:30 برای صرف ناهار تعطیل می شود.

و حالا نوبت به معرفی  بهترین مراکز خرید ژنو می رسد :

Centre Balexert

بزرگترین و بهترین مرکز خرید در ژنو می باشد که بیش از 110 فروشگاه در زمینه ی مد و مواد غذایی دارد .در این مرکز خرید تعدادی رستوران و یک سینما نیز وجود دارد که لحظات خرید شما را لذت بخش تر می کند.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Avenue Louis-Casai 27, 1211 Geneva, Switzerland

ساعات بازدید : 8:30AM–7PM

تلفن : 41585733600+

سایت : https://balexert.ch

Centre Balexert

Centre Balexert

Manor Department Store

یکی دیگر از بزرگترین فروشگاه ها در سوئیس میباشد که هر چیزی که فکر کنید ، از لوازم آرایشی تا مواد غذایی در آن پیدا میکنید .

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Rue de Cornavin 6, 1201 Genève, Switzerland

تلفن : 41229094699+

سایت : www.manor.ch

Manor Department Store

La Praille

یک مرکز خرید بسیار خوب که علاوه بر فروشگاههای لباس ،دارای سینما و رستوران وهمچنین نمایندگی مک دونالد می باشد.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Route des Jeunes 10, 1227 Carouge, Switzerland

ساعات بازدید : 9AM–9PM (دوشنبه ها : تعطیل)

تلفن : 41223048000

سایت : www.la-praille.ch

La Praille

 

بهترین تورهای اروپایی

تور اسپانیا

تور اسپانیا - امارات

تور اسپانیا-امارات

14990000
مشاهده

تور اسپانیا - امارات

19990000
مشاهده

متن دیدگاه

کاراکتر باقی مانده:

نظرات