معروفترین رستوران ها و کافه ها در سانتورینی

4 سال پیش 0 دیدگاه

|| 9 رستوران و کافه در سانتورینی

Selene

Selene که برنده جایزه بهترین رستوران در این منطقه شده است، در روستای پیگروس قرار گرفته و محبوب ترین رستوران این روستا محسوب می شود. دلیل اصلی معروف شدن این رستوران، استفاده از محصولات کشاورزی و محلی این روستا و همچنین طبخ غذاهای محلی آن به سبکی کاملا سنتی است. این رستوران علاوه بر غذاهای محلی این منطقه، انواع غذاهای اروپایی، یونانی، گیاهی و رژیمی را نیز ارائه می دهد.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Santorini, Greece, 84700, P.O. 87

تلفن : 302286022249+

وب سایت : www.selene.gr

To Psaraki

این رستوران به دلیل همزیستی سانتورینی با آب های آزاد دریای مدیترانه، مواد غذایی اولیه خود را به صورت روزانه از دریا صید می کند. علاوه براین، چشم اندازی رویایی از زیبایی های دریا را به مشتریان خود هدیه می کند. این رستوران دلفریب علاوه بر غذاهای دریایی در پخت خوراک های یونانی، مدیترانه ای، گیاهی و رژیمی نیز مهارت دارد.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Santorini , Cyclades, 84703 , Greece

تلفن : 302286082783+

وب سایت : www.topsaraki.gr

1800-Floga Restaurant

رستوران فلوگا 1800 که برنده جوایز زیادی در سال های اخیر شده است، دارای یک سالن غذاخوری رو به دریاست. تراس بیرونی، هوایی مطبوع با روف گاردن فراوان دارد که می توانید در آنجا بنشینید و از غذاهای سنتی آن لذت ببرید. سالاد، نان خانگی و میگو از خوراکی هایی است که توجه گردشگران زیادی را در منوی این رستوران به خود جلب کرده است. این رستوران در زمینه طبخ غذاهای دریایی، مدیترانه ای، اروپایی، یونانی، گیاهی و رژیمی نیز فعال است.  

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Oia (Ia), 84702, Santorini, Cyclades Islands, Greece

تلفن : 302286071485+

وب سایت : www.oia-1800.com

KouKoumavlos

KouKoumavlos رستوران معروفی در فیرا است که منوی غذایی عالی و بی نظیری دارد. هرچقدر فضای داخلی، ساده و کم رنگ باشد در مقابل اما خوراک ها بسیار رنگارنگ و متنوع اند. طعم خوش غذا و دسرها از یک طرف و مناظر بکر و فرح بخش دریایی از طرف دیگر، خاطره ای به یادماندنی از سانتورینی را وعده می دهد. 

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Ypapantis Str, Fira 84700, Greece

تلفن : 302286023807+

وب سایت : www.koukoumavlos.com

La Maison

رستوران لا مایسون به جهت قرار گرفتن بر روی تپه های دهکده ایمروویگلی، چشم انداز زیبایی در لحظه طلوع و غروب خورشید دارد. سرآشپزهای این رستوران با تهیه منوهای ویژه و خاص مختص سانتورینی، تاکید زیادی بر روی غذاهای مدیترانه ای و غذاهای سنتی این منطقه دارند. علاوه بر این غذاهای اروپایی، یونانی، گیاهی و رژیمی نیز در این رستوران ارائه می شوند.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Imerovigli 84700,  Santorini, Greece

تلفن : 302286025649+

وب سایت :  www.lamaison-santorini.com

Jaipur Palace Santorini

جیپور پلس(کاخ جیپور) از رستوران های زنجیره ای یونانی است که در اکثر مناطق، غذاهای سنتی همان منطقه و انواع غذاهای هندی و حلال را طبخ می کند. جیپور پلس در سانتورینی علاوه بر این غذاها انواع غذاهای رژیمی و گیاهی را نیز به مشتریان خود عرضه می کند. پنیرهای محلی و چای ماسالای این رستوران مورد توجه گردشگران زیادی قرار گرفته است.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس :  Fira, Karteradhos 847 00, Greece

تلفن : 306947117453+

وب سایت : www.jaipur-palace.gr

Atlantis Island

این رستوران یک انتخاب هوشمندانه برای کسانی است که از غذا خوردن در کرانه دریای آبی و تماشای مناظر زیبای آن لذت می برند. وجه تمایز جالب و مهیج این رستوران با دیگر رستوران ها در این است که Atlantis Island به افرادی که برای صرف غذا به آنجا می آیند اجازه می دهد تا مواد اولیه برای تهیه غذاهای تازه شان را از مزارع مجاور این رستوران بچینند. شما می توانید انواع غذاهای دریایی، مدیترانه ای، یونانی، گیاهی و رژیمی را در این رستوران جذاب میل نمایید. 

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس :  Atlantis Island, Perissa Beach, Perissa, Santorini, Greece

تلفن : 302286081473+

وب سایت :  www.atlantisisland.gr

Ginger Sushi

Ginger Sushi بی شک بهشت افرادی است که علاقه ی خاصی به خوردن غذاهای دریایی، خام و یا نیمه خام آن هم در مناطق روستایی و قدیمی دارند! در میان غذاهای ژاپنی این رستوران؛ "سوشی" بیشترین طرفدار را دارد هرچند که غذاهای آسیایی، ترکیبی، گیاهی و رژیمی این رستوران نیز از استانداردهای بالایی برخوردارند.  

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Ginger Sushi, St. Gerasimos Square, Firostefani, Santorini Greece

تلفن : 302286021336+

وب سایت :  www.santorinisushi.com

Krinaki

این رستوران بسیار قدیمی در روستای فینیکویته واقع شده و گویی با کشاورزی محلی سانتورینی پیمان برادری بسته است چراکه برای طبخ انواع غذاهای سنتی و یونانی اش فقط از محصولات محلی و ارگانیک استفاده می کند. Krinaki انواع خوراک های گوشتی و لذیذ را نیز در منوی خود دارد که در کنار غذاهای مدیترانه ای، یونانی، گیاهی و رژیمی، مجموعه کاملی از خوراک ها را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Krinaki Taverna, Centre of Finikia, Oia, Santorini, Greece

تلفن : 302286071993+

وب سایت : krinaki-santorini.gr

 

بهترین تورهای اروپایی

تور اسپانیا

تور اسپانیا - امارات

تور اسپانیا-امارات

14990000
مشاهده

تور اسپانیا - امارات

19990000
مشاهده

متن دیدگاه

کاراکتر باقی مانده:

نظرات