جاذبه های دیدنی سائوپائولو

4 سال پیش 0 دیدگاه

|| 16 جاذبه دیدنی سائوپائولو

  

پارک ایبیراپوئرا (Ibirapuera Park)

این پارک در بالای دریاچه ای زیبا با نمای فوق العاده زیبا واقع شده است که توسط معمار منظره ، رابرتو برل مارکس طراحی و ساختمان های آن توسط اسکار نیمیر طراحی شده است.فضای سبز عظیم این پارک همراه با مجسمه های یادبود از جمله مجسمه Pedro Alvares Cabral ، موزه ها ، زمین های بازی ، باغ ها ، مسیرهای دوچرخه سواری و استخرها و فضاهایی که برای اجرای نمایش های مختلف تعبیه شده اند ، یک بهشت بی نظیر و تفرجگاهی دوست داشتنی برای ساکنین سائوپائولو و ویترینی از فرهنگ و معماری مدرن ساخته است.مجسمه ی یادبود Bandeiras که به نشانه ی بزرگداشت پیشگامان افتتاح کشور برزیل در این پارک قرار دارد ، یک اثر خارق العاده از مجسمه ساز معروف ویکتور برشرت است ، همچنین یک ستون هم در این پارک وجود دارد که یادآور کسانیست که در سال 1932 در تلاش برای دستیابی به یک قانون اساسی جدید و اصلاح شده جان دادند.سالن موسیقی فوق پیشرفته ی Auditorio Ibirapuera که توسط اسکار نیمیر طراحی شده ، یکی از بهترین محل های برگزاری کنسرتهاست.پارک ایبیراپوئرا یکی از بزرگترین پارکهای شهری آمریکای لاتین است و اهمیت نمادین آن برای سائوپائولو قابل مقایسه با پارک مرکزی واقع در شهر نیویورک است. از این پارک معمولا به عنوان پرنورترین پارک جهان یاد می کنند.هم چنین بیشترین تعداد بازدید را در بین پارک های موجود در آمریکای جنوبی داراست و از آنجا که دور تا دور آن را ساختمان های بتنی احاطه کرده ، در توصیف آن این جمله آورده شده است : مکانی سبز در قلب یک جنگل بتنی .ورود به این پارک رایگان است .پس دلیلی‌ برای سر نزدن به این پارک زیبا ندارید. اگر به دنبال پارکی‌ دیدنی‌ و پر از امکانات برای سرگرمی هستید حتما سری به اینجا بزنید.

 آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Av. Pedro Álvares Cabral - Vila Mariana, São Paulo - SP, 04094-050, Brazil

ساعات بازدید : 05:00AM – 12:00AM

تلفن : 551155745045+

وب سایت : www.prefeitura.sp.gov.br

پارک ایبیراپوئرا

پارک ایبیراپوئرا

پارک ایبیراپوئرا

پارک ایبیراپوئرا

خیابان پائولیستا (Avenida Paulista)

خیابان ۲.۸ کیلومتری Paulista در سائوپائولو مرکز فعالیت و جنب و جوش است که سرشار از سرگرمی و کارهایی است که می توان انجام داد و یک مقصد کاملا دلخواه هم برای گردشگران و هم برای بومیان می باشد.این خیابان یک مکان دلخواه است برای اینکه در یکی از صدها کافه ی کنار خیابان بنشینید و مردم را تماشا کنید. همچنین محل استقرار بسیاری از مغازه ها ، تئاترها ، گالری ها و موزه هاست که یکی از این موزه ها Sao Paulo Museum of Art می باشد. در این خیابان تعدادی پارک مجاور هم نیز وجود دارد، مثل پارک Trianon که یک پناهگاه پر شاخ و برگ است و درست در مرکز شهر قرار دارد.این خیابان اصلی میزبان جشنواره و جشن های زیادی است که در طول سال برگزار می شود که معمولا اتومبیل ها اجازه ی ورود به آن را در این ایام ندارندو این خیابان مانند یک پاساژ برای عابرین پیاده به نظر می رسد.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Avenue in São Paulo, Brazil

ساعات بازدید : .............................

تلفن : .................................

وب سایت : ..............................

خیابان پائولیستا

خیابان پائولیستا

تئاتر شهرداری سائو پائولو ( Theatro Municipal de Sao Paulo )

معماری زیبا و خیره کننده این ساختمان نشان دهنده اهمیت و ابهت شهر سائوپائولو در دنیای هنر بین‌الملل می باشد.این ساختمان به عنوان یکی از نمادهای شهر به دلیل ارزش معماری و اهمیت تاریخی آن می باشد.این ساختمان بعد از ساختمان تئأتر Palais Garnier پاریس، در سال ۱۹۲۲ تئأتر شهرداری سائو پائولو رونمایی شد و با برگزاری مراسمی ، هنر مدرن خود را به دنیای هنر نشان داد.در سال ۲۰۱۱ این بنا بازسازی شد و به همان شکل و ابهتی که بود همچنان وجود دارد.این تئأتر امروز محل برگزاری مهمترین اپرا‌ها و اجراهای درام و باله می‌باشد که ستارگان دنیای تأتر و هنر در آنها بازی می کنند.حتما بازدیدی از این تئأتر فوق‌العاده،  در سفر به این شهر داشته باشید تا معماری زیبا و بی نظیری را در دنیا ببینید. اگر هم کمی‌ بیشتر وقت داشتید بلیطی برای اپرا یا یک اجرا تهیه کنید چون تجربه ­ای مانند آن را نخواهید داشت.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Praça Ramos De Azevedo, s/n - República, São Paulo - SP, 01037-010, Brazil

ساعات بازدید : .............................

تلفن : ...........................

وب سایت : theatromunicipal.org.br

تئاتر شهرداری سائو پائولو

تئاتر شهرداری سائو پائولو

تئاتر شهرداری سائو پائولو

موزه هنر سائو پائولو ( Museu de Arte de Sao Paulo ، MASP )

موزه هنر سائوپائولو که محلی ها آن را به Masp می شناسند . هر چند که در سال 1968 افتتاح شده و قدمت چندانی ندارد، با این حال جامع ترین و معروف ترین کلکسیون هنر غرب آمریکای جنوبی را در خود جای می دهد. شما در این موزه می توانید آثار هنری متعلق به امپرسیونیست ها و اعجوبه های هنر مدرن مثل رینور، ون گوک ، ماتیس، مانت ، دبرت، پیکاسو و میرو را مشاهده کنید.در کنار این مجموعه 73 مجسمه برنزی قرار دارد که فقط توسط دگاس معروف ساخته شده ه اند.هرچند قدمت این موزه به هنرمندان دوره رنسانس باز می گردد ، این موزه یکی از اولین موزه ها در سطح قاره می باشد که بر آثار هنرمندان نیمه ی دوم قرن بیستم و بعد از آن تمرکز دارد، هم چنان که به آثار هنرمندان برزیلی مثل پرتیناری و دی کاوالکانتی می پردازد. کلکسیون خیره کننده این موزه ، آن را هم ردیف با موزه های تات مدرن ، موما و مرکز پومپیدو قرار می دهد.خود ساختمان موزه که توسط معمار معروف برزیلی - ایتالیایی به نام Lina Bo Bardiطراحی شده است، یک نمونه عالی و بی بدیل از هنر مدرنیسم محسوب می شود.

میدانی که در زیر ساختار معلق این موزه قرار دارد میزبان بازارهای عتیقه فروشی روزهای یکشنبه و کنسرتهای بسیاری است.در رابطه با این بنای ماندگار باید گفت که اگر تنها فرصت کافی برای بازدید از یک و یا دو مکان در این شهر را دارید ، این موزه باید اولین مورد در برنامه سفر شما باشد.این موزه آنقدر بزرگ است که اگر بخواهید کل آن را ببینید شاید بیشتر از دو روز زمان نیاز داشته باشید. در نزدیکی این موزه قریب به 64 محل استقرار برای شما وجود دارد که با فاصله تقریبا 1 کیلومتری از موزه قرار دارند.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Av. Paulista, 1578 - Bela Vista, São Paulo - SP, 01310-200, Brazil

ساعات بازدید : 10:00AM – 06:00PM (دوشنبه ها : تعطیل)

تلفن : ..........................

وب سایت : masp.org.br

موزه هنر سائو پائولو

موزه هنر سائو پائولو

موزه هنر سائو پائولو

موزه هنر سائو پائولو

موزه هنر سائو پائولو

منطقه لیبرداد (Liberdade)

منطقه لیبرداد به منطقه ژاپنی این شهر معروف می‌باشد اما امروزه بیشتر جمعیت آن را چینی‌‌ها و کره‌ای ها تشکیل داده ا‌ند و اکثریت ژاپنی‌ها به مناطق پر جمعیت شهر سفر کرده ا‌ند.در ورودی این منطقه شما با طاقی قرمز رنگ مواجه می شوید که در معماری ژاپنی زیاد استفاده می شود و نشانه ی معبدهای شینتویی می‌باشد.بازار‌های هفتگی در میدان اصلی‌ این مکان برگزار می شود که اجناس دست ساز آسیایی و غیر آسیایی در آنجا به فروش می‌رسد.انواع واردات، بازارها و مغازه‌های ژاپنی در این منطقه دیده می شوند و جشن­های زیادی از تمدن ژاپن نیز در مکان و خیابان‌های همسایه برگزار می شود که به شدت دیدنی هستند.از معروف‌ترین جشن­هایی که در این منطقه برگزار می شود می‌توان به جشن سال نو چینی‌‌ها و جشن تاناباتا ژاپنی (Sendai Tanabata Matsuri) در ماه جولای اشاره کرد.شما با بازدید از این منطقه سفری کوتاه به ژاپن نیز خواهید داشت و در یک شهر انگار که از دو شهر بازدید کرده ­اید.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Neighborhood in São Paulo, Brazil

ساعات بازدید : ..........................

تلفن : ........................

وب سایت : ..............................

منطقه لیبرداد

منطقه لیبرداد

منطقه لیبرداد

منطقه لیبردادبازار شهرداری سائوپائولو (Mercado Municipal de Sao Paulo)

ساختمان این بازار بزرگ و زیبا در امتداد رود Tamanduateí قرار دارد با طراحی گنبد و دکوری با ۷۲ پنجره رنگی‌ که توسط فرانسیسکو راموس دی آزوودو که کلیسای سائوپائولو را هم ساخته طراحی شده است.در داخل این بازار شما انبوهی از مواد غذایی تازه و انواع میوه‌ها و غذاهای خشک را می‌بینید و در کنار آنها تجربه­ ای خاص از امتحان کردن پنیر و ماهی‌ سرخ شده، ساندویچ‌های mortadella ،سامپا، خمیر‌های پر شده با گوشت را خواهید داشت که هر کدام طعمی‌ به یاد ماندنی را برای شما به جا می گذارند.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : R. Cantareira, 306 - Centro, São Paulo - SP, 01103-200, Brazil

ساعات بازدید : 06:00 – 06:00PM

تلفن : ............................

وب سایت : www.mercadomunicipalsp.com

بازار شهرداری سائوپائولو

بازار شهرداری سائوپائولو

بازار شهرداری سائوپائولو

بازار شهرداری سائوپائولو

بازار شهرداری سائوپائولو

بازار شهرداری سائوپائولو

موزه فوتبال (Museu do Futebol)

این مکان یک موزه‌ بی نظیر و پر از امکانات برای ورزش فوتبال می‌باشد که با برگزاری نمایش‌های کلاسیک و نوین از ویدئوها و عکس‌های متنوع تاریخ فوتبال تمامی‌ طرف داران این ورزش از سرتاسر دنیا را به سمت خود جذب می‌کند.شما در این موزه برای هر نوع طرفدار یک چیز جذاب پیدا می‌کنید و حتی برای آن کسی که اصلا با دنیای فوتبال آشنایی ندارد جذاب است.

اینجا فقط مکانی برای بازدید نیست، بلکه شما در این موزه می توانید سرعت شوت زدن را بسنجید و ببینید که شما چه جور گل زنی‌ هستید.در این موزه آنقدر وسایل متفاوتی برای امتحان کردن زیاد است که به غیر از خودتان، کودکان را نیز می توانید با خود ببرید و توانایی کودکانتان در فوتبال را بسنجید.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Praça Charles Miler, s/n - Pacaembu, São Paulo - SP, 01234-010, Brazil

ساعات بازدید : 9AM–5PM (دوشنبه ها : تعطیل)

تلفن : 551136643848+

وب سایت : www.museudofutebol.org.br

موزه فوتبال

موزه فوتبال

موزه فوتبال

موزه فوتبال

موزه فوتبال

کلیسای سائوپائولو ( Sao Paulo Cathedral )

این کلیسای نئوگوتیک در محل یک کلیسای قدیمی تر ساخته شده است و بزرگترین کلیسای شهر می باشد که ساخت آن از 1913 شروع و در سال 1967 به پایان رسید.در حین ساخت این کلیسا ، دو جنگ جهانی رخ داد و این موضوع واردات موزاییک و سایر وسایل دکوراتیو از ایتالیا را با مشکل مواجه کرد.این بنا در سال 1954 در چهارصدمین سالگرد تاسیس سائوپائولو وقف شد.در نمای خارجی این کلیسا ، مجسمه هایی از پیامبران عهد عتیق و مریدان مسیح (ع) به چشم می خورد.به جز گنبد بنا که به سبک رنسانس طراحی شده است ، سایر قسمت های این کلیسا به سبک نئوگوتیک اجرا شده است.در ساخت آن بیش از ۸۰۰ تن سنگ مرمر به کار رفته است.

فضای داخلی این بنا ویژگی های جالب توجهی دارد از جمله شیشه های پرنقش و نگاری که تاریخ مذهب کاتولیک برزیل را به تصویر می کشند.در هنگام بازدید از این فضا حتما به حروف بزرگ نوشته شده بر روی ستون ها دقت کنید که گونه های گیاهی ( مثل شاخه های گیاه قهوه و آناناس) و جانوری برزیل ( مثل گورکن) را نمایش می دهند. در بازدید از سردابی که در زیر کلیسای اصلی قرار دارد، مجسمه ها و آرامگاههای مرمری را خواهید دید. این کلیسا در قلب تاریخی شهر مستقر شده است و بهترین مکان برای شروع یک تور پیاده روی در داخل شهر است. زنگ طلایی که در این کلیسا وجود دارد بسیار معروف است و گفته می شود که بزرگترین زنگ طلا در گوئا است .همچنین لازم به ذکر است که نوع پوشش در این مکان از اهمیت خاصی برخوردار است و شما در این مکان مجاز به پوشیدن لباس های آستین کوتاه و یا گرفتن عکس به طوری که خودتان هم در عکس باشید نیستید، اما عکاسی از خود فضا بلامانع است. در آخر بازدید از این فضا بی شک یکی از بایدهای برنامه سفر شما به سائوپائولو می باشد.

 آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Praça da Sé - Sé, São Paulo - SP, 01001-000, Brazil

ساعات بازدید : ................................

تلفن : 551131076832+

وب سایت : ...................................

کلیسای سائوپائولو

کلیسای سائوپائولو

کلیسای سائوپائولو

کلیسای سائوپائولو

تئاتر شهر (City Theater-Teatro municipal)

معمار این مجموعه بزرگ ، راموس دو آزودو ، در ساخت این بنا از اپرای پاریس الهام گرفته است و آن را به شکل تلفیقی از هنر نوین و تم های ایتالیایی مربوط به دوره ی رنسانس طراحی کرده است.درست بلافاصله بعد از اینکه ساخت این بنا در سال 1911 به پایان رسید ، به یکی از مهم ترین جاذبه های شهر تبدیل شد.در سال 1922 هنگامی که این مکان ، محل برگزاری رویدادهای مهم و انقلابی در عرصه ی هنر برزیل بود هرچه بیشتر به اهمیت آن افزوده شد و موقعیت آن را در منطقه ارتقا داد.این تئاتر که مرکز مهم هنرهای نمایشی در جنوب آمریکاست میزبان بسیاری از اجراهایی از هنرمندان معروف سرتاسر جهان ، خواننده ها ، رقاص ها و موسیقیدان های بسیاری از جمله Carla Fracci, Rudolf Nureyev, Titta Ruffo, Enrico Caruso, Maria Callas, Arturo Toscanini, Heitor Villa-Lobos, and Mikhail Baryshnikov بوده است.ساختمان تئاتر شهر در سال 1991 ، پس از یک بازسازی کامل به دوران اوج و شکوه خود برگشت و مجددا بازگشایی شد . این تئاتر محل برگزاری ارکستر سمفونی سائوپائولو ، اجراهای سبک Lyric Choir و رقص های باله است. به هر صورت اگر قصد تماشای یک اجرای بی نظیر را دارید، بازدید از این مکان شگفت انگیز با آن آینه های طلاکاری شده ، مجسمه ها و نقاشی های دیواری ، شیشه کاری های پرنقش و نگار و لوسترهای درخشان را در برنامه تورتان در سفر به این شهر بگنجانید.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Praça Ramos De Azevedo, s/n - República, São Paulo - SP, 01037-010, Brazil

ساعات بازدید : .............................

تلفن : ...........................

وب سایت : theatromunicipal.org.br

تئاتر شهر

تئاتر شهر

تئاتر شهر

تئاتر شهر

تئاتر شهر

تئاتر شهر

تئاتر شهر

موزه هنرهای معاصر (Contemporary Art Museum)

در داخل پارک Ibirapuera ، موزه هنرهای معاصر Pavilhao da Bienal de Artes قرار دارد که توسط اسکار نیمیر طراحی شده و در سال 1957 به پایان رسیده است که شامل موزه هنرهای معاصر و نمایشگاه های مخصوصی است . بیش از 8000 اثر هنری در این موزه وجود دارد که نمایانگر هنر تعداد زیادی از هنرمندان صاحب سبک شامل پیکاسو ، مودیگلیانی ، نقاش های برزیلی و بسیاری دیگر هستند.باغ مجسمه ای که در فضای خارجی موزه قرار دارد و طراحی آن توسط رابرتو برل مارکس انجام شده ، شامل 30 اثر نفیس و بزرگ می باشد.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Av. Pedro Álvares Cabral, 1301 - Vila Mariana, São Paulo - SP, 04094-050, Brazil

ساعات بازدید : 10AM–9PM (دوشنبه ها : تعطیل)

تلفن : 551126480254+

وب سایت : www.mac.usp.br/mac

موزه هنرهای معاصر

موزه هنرهای معاصر

موزه هنرهای معاصر

موزه هنرهای معاصر

پارک استقلال و موزه ی پائولیستا (Parque da Independància and Museu Paulista)

در منطقه Ipiranga سائوپائولو که توسط رودخانه های کناری اش احاطه شده ، قرار دارد و یادآور استقلال خواهی برزیل توسط پرنس پدرو در سال 1822 است. موزه ی پائولیستا که بیشتر آن را به موزه ی Ipiranga می شناسند ، مشرف به باغ های گل رز ، باغ گیاه آرایی و فواره ایی است که از کاخ ورسای الهام گرفته شده اند . معمار ایتالیایی این مجموعه ، توماسو گادنزیو بزی ، سبکی التقاطی را بر اساس نئوکلاسیسم ایتالیایی که بازمانده ی کاخ های رنسانس است در این بنا پیاده کرده است.در داخل این موزه کلکسیونی از لباس ها ، هنرهای تزئینی ، نقاشی ها و اسباب و وسایلی از دوره ی امپریال یافت می شود.چیزهای فراوانی برای مشاهده در این موزه وجود دارد. نمایشگاه های این موزه بسیار قدرتمند هستند و پیام واضحی را به مخاطب ارسال می کنند . آثاری که در این موزه وجود دارند مربوط به فواصل قرن های 15 تا 20 میلادی هستند . این پارک و موزه مجموعا فرصتی برای فهمیدن هر چه بیشتر در رابطه با فرهنگ برزیلی است.از این فضا دیدن کنید و لذت پیاده روی در باغ های پر گل آن را تجربه کنید.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Av. Nazaré, s/n - Ipiranga, São Paulo - SP, 04263-200, Brazil

ساعات بازدید : 5AM–8PM

تلفن : 551122737250+

وب سایت : www.prefeitura.sp.gov.br

پارک استقلال و موزه ی پائولیستا

پارک استقلال و موزه ی پائولیستا

پارک استقلال و موزه ی پائولیستا

پارک استقلال و موزه ی پائولیستا

میدان حیاط مدرسه (Pátio do Colégio)

نام این میدان در زبان پرتغالی به معنای حیاط مدرسه است .این میدان که درست در شمال میدان Praça da Sé و صومعه ی آن واقع شده است ، هسته ی اساسی شهر سائوپائولوست. دو شخص به نام های Manuel de Nóbrega و José de Anchieta دانشگاه جامعه مسیحیت را در این مکان تاسیس کردند که محل اقامت و مرکز مطالعات یسوعیون بود.در 25 ژانویه 1554 اولین تجمع در این مکان جشن گرفته شد.این میدان جذاب هم اکنون موزه ی هنرهای مقدس و نمازخانه ی آنچیتا (Capela de Anchieta) را در گرداگرد خود دارد.تنها چیزی که از این ساختمان مربوط به قرن 16 به چشم می خورد ، درهای این ساختمان و یک ردیف دیوار رسی است. در بازدید از شهر سائوپائولو این مکان می تواند به عنوان تاریخی ترین نقطه شهر باشد؛ چرا که نشانگر مکانیست که شهر در ابتدا در سال 1554 در آن احداث شده است و قدیمی ترین ساختمان سائوپائولوست.در ازدحام و شلوغی مرکز شهر ، این کلیسا مکانی آرام و دنج است . در حیاط این موزه یک کافه ی دلنشین قرار دارد.در واقع این بنا را می توان ترکیبی از یک باغ زیبا ، موزه ی تاریخی و یک کافه ی دنج دانست.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Praça Pateo do Collegio, 2 - Centro Histórico de São Paulo, São Paulo - SP, 01016-040, Brazil

ساعات بازدید : 9AM–4:45PM (دوشنبه ها : تعطیل)

تلفن : 551131056899+

وب سایت : www.pateodocollegio.com.br

میدان Pátio do Colégio

میدان Pátio do Colégio

میدان Pátio do Colégio

صومعه سائوبنتو (Mosteiro de São Bento)

تجربه ای روحانی اما نه فقط برای کاتولیک ها !

این صومعه متعلق به فرقه ی Benedictine مذهب کاتولیک می باشد که همراه با کلیسای مربوط به آن در اواخر قرن شانزدهم تاسیس شدند. اما ساخت کلیسایی که هم اکنون وجود دارد تقریبا به فواصل سالهای 1910 تا 1922 بازمی گردد.شاید از نمای بیرون این ساختمان ظاهری بی پیرایه و بی تجمل داشته باشد و یا قدمت چندانی نداشته باشد ، اما این موضوع باعث نمی شود که این بنا را دست کم گرفت؛ چرا که فضای داخلی آن به زیبایی نقاشی شده و مزین به مجسمه های St. Benedict و St. Scholastica است که در قرن 17 به دست مجسمه ساز معروف ، جک دانیل تراشیده شده اند.هنر با شکوه دیگری که در این مکان به چشم می خورد شیشه کاری پرنقش و نگاری است که تصویر مریم مقدس در لباسی از مروارید و همچنین عیسی مسیح بر صلیب را نمایش می دهد.گفته می شود که این صومعه یک انجمن برادری فعال است و راهبه ها در تجمع های صبحگاهی با ترانه های زیبای گریگوری که در آنها پخش می شود مشارکت می کنند.اگر صبح یکشنبه به این مکان برویدمی توانید در بازار این صومعه از خوراکی هایی مثل کیک ، نان و شکلات که خود راهبه ها تهیه کرده اند ، خرید کنید و شنونده ی گروه کر که موسیقی برزیلی را می خوانند باشید.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Largo de São Bento, 48 - Centro Histórico de São Paulo, São Paulo - SP, 01029-010, Brazil

ساعات بازدید : ...............................

تلفن : 551133288799+

وب سایت : mosteiro.org.br

صومعه سائوبنتو

صومعه سائوبنتو

صومعه سائوبنتو

صومعه سائوبنتو

صومعه سائوبنتو

صومعه سائوبنتو

صومعه سائوبنتو

موزه ی هنر سائوپائولو (Pinacoteca do Estado)

Pinacoteca که قدیمی ترین موزه ی سائوپائولو می باشد ، مربوط به هنرهای بصری است و در سال 1905 بازگشایی شد تا هنرمندان برزیلی را به نمایش بگذارد.بیش از ده هزار اثر هنری ای که در این مجموعه وجود دارد شامل نقاشی ها، نگارگری ها و مجسمه هایی است که مربوط به قرن 18 تاکنون می باشد. معماری بی بدیل این بنا خود دلیلی مهم برای بازدید از این موزه است. بخشی از کلکسیون مربوط به این موزه در مکان دوم آن قرار دارد که در Pina Estação می باشد. مکانی که در واقع یادبودی است از مقاومت شهر سائوپائولو و کتابخانه ای است وسیع ، حاوی اسناد تاریخی مربوط به مبارزات کشور برزیل و بسیاری نمونه های دیگر از هنر این کشور.این موزه و ساختمان مربوط به آن ، به قدری زیباست که بسیاری از افرادی که از این شهر دیدن می کنند بر این باورند که اگر قرار باشد تنها از یک موزه دیدن کنند ، آن موزه بی شک Pinacoteca خواهد بود.این موزه هم چنین نزدیک به بازار بزرگ شهر است ؛ مکانی که پر از رنگ ها ، بوها و مزه هایی است که تمام حواس شما را درگیر می کنند.

در آخر ، توصیه ما به یک گردشگر در شهر سائوپائولو این است که اگر زمان کافی دارید به این مکان بروید و هر قطعه و گوشه آن را درک کنیدو از آن لذت ببریدو حتی اگر زمان ندارید و در راه فرودگاه با عجله در حرکت هستید ، باز هم این مکان ارزش دارد که حداقل دو ساعت از زمان خود را در آن صرف کنید.

 آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس :  Praça da Luz, 2 - Luz, São Paulo - SP, 01120-010, Brazil

ساعات بازدید : 10AM–5:30PM (سه شنبه ها : تعطیل)

تلفن : ............................

وب سایت : pinacoteca.org.br

موزه ی هنر سائوپائولو

موزه ی هنر سائوپائولو

موزه ی هنر سائوپائولو

موزه ی هنر سائوپائولو

موزه ی هنر سائوپائولو

Pinacoteca do Estado Museum

کلیسای نوسا سنهورا دا لوز (Nossa Senhora da Luz)

این کلیسا به معنی کلیسای بانوی نور و روشنایی هاست.

کلیسا و صومعه Nossa Senhora da Luz که دو نمونه بارز از معماری کهن شهر سائوپائولو هستند ، در خیابان Tiradentes واقع شده اند. این دو بنا مربوط به قرن هجدهم هستند اما بر خلاف قدمت نسبتا کمشان ، تماما از خاک رس ساخته شده اند. در داخل این صومعه موزه ای شگفت انگیز از هنرهای مقدس وجود دارد که شامل یازده هزار اثر هنری مختلف از جمله مجسمه ها ، تصاویر ، وسایل زینتی و اثاثیه هایی است که قدمت آنها به قرن شانزدهم تا نوزدهم میلادی باز می گردد. در میان این اشیا آتشدانی از نقره و تصویری زیبا از فرزند مسیح به چشم می خورد . این آتشدان نقره که به شکل یک قایق ساخته شده امروز هم در مراسمات استفاده می شود. المان هایی که در این اشیا استفاده شده نشانگر سبک باروک قرن هجدهم می باشد.پس از زلزله لیزبون که در سال 1755 اتفاق افتاد ، این بنا به شدت آسیب دید و مورد بازسازی قرار گرفت.اما بار دیگر در سال 1969 زلزله ای دیگر همراه با طوفانی شدید این بنا را دستخوش تغییرات کرد.مکانی که این کلیسا در آن قرار دارد شبیه به یک جنگل می باشد و به همین دلیل از آن به کلیسای جنگلی یاد می کنند.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Praca CentralMorro de Sao Paulo, Ilha de Tinhare, State of Bahia 45428-000, Brazil

ساعات بازدید : .................................

تلفن : ............................

وب سایت : www.morrodesaopaulo.com.br

کلیسای نوسا سنهورا دا لوز

کلیسای نوسا سنهورا دا لوز

کلیسای نوسا سنهورا دا لوز

کلیسای نوسا سنهورا دا لوز

کلیسای نوسا سنهورا دا لوز

خیابان لارگو د سائو فرانسیسکو (Largo de São Francisco)

در غرب صومعه و میدان Pátio do Colégio ، خیابان Largo de São Francisco قرار دارد ، خیابانی در مرکز شهر که نام خود را از کلیسایی که روبروی آن است وام گرفته است.این خیابان از آن جهت حائز اهمیت است که میزبان چند اثر تاریخی مهم و زیبا می باشد و یکی از اصلی ترین نمونه های هنر باروک در شهر سائوپائولوست . کلیسای Igreja de São Francisco de Assis  که در این خیابان واقع است ، متعلق به سنت فرسیس می باشد و در سال 1644 ساخته شده و یکی از قدیمی ترین و زیباترین کلیساهای شهر است که تا به امروز پابرجاست.درون این کلیسا فضایی کاملا منطبق با حال و هوای آن روزهای کشور پرتغال را دارد.فضایی آرام بخش با تلالوهای فراوان اشیایی که از طلا ساخته شده اند.البته کلیسای Ordem Terceira de Sao Francisco که در مجاورت این بنا قرار داردو در فواصل سالهای 1676 تا 1791 ساخته شده ، کاملا مخروبه است و به همین دلیل قابل بازدید نیست.سومین بنا در این مجموعه که به خانگاه فرانسیس معروف است ، از سال 1828 توسط دانشکده ی حقوق دانشگاه سائوپائولو اشغال شده است. این خیابان قدیمی است و به همین دلیل برای بازدید در طول شب مناسب نیست.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Rua Largo São Francisco, 95São Paulo, Estado de São Paulo 01005-010, Brasil

ساعات بازدید : .................................

تلفن : ............................

وب سایت : .........................

خیابان لارگو د سائو فرانسیسکو

خیابان لارگو د سائو فرانسیسکو

خیابان لارگو د سائو فرانسیسکو

خیابان لارگو د سائو فرانسیسکو

منابع: www.planetware.com

بهترین تورهای اروپایی

تور اسپانیا

تور اسپانیا - امارات

تور اسپانیا-امارات

14990000
مشاهده

تور اسپانیا - امارات

19990000
مشاهده

متن دیدگاه

کاراکتر باقی مانده:

نظرات