معروفترین رستوران ها و کافه ها در بوداپست

4 سال پیش 0 دیدگاه

|| 10 رستوران و کافه در بوداپست

 Fáma Étterem

این رستوران شیک زیرزمینی در شهر بودا واقع شده است. غذاهای هنری Fáma Étterem بیشتر با انواع ماهی ها و سبزیجات کنسرو شده تزیین می گردند. دراین رستوران انواع غذاهای کلاسیک مجاری مانند سوپ ماهی حاوی صدف و همچنین غذاهای لذیذ اروپایی و انواع غذاهای گیاهی سرو می شود.

 آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس: Budapest, Attila út 10, 1013 Hungary

تلفن: 36 30 994 9000+

وب سایت: famabudapest.hu

Bambi Café

بمبی کافه که برای حفظ سنت قهوه، غذا و نوشیدنی خوردن کمونیست های مجارستان قدیم بنا شده است با طراحی داخلی منحصر به فرد، خدمات ویژه و حفظ محلیت مکانی، شما را با خود به سفری در زمان می برد. اگر قرار است صبح به آنجا بروید، بهترین انتخاب می تواند نیمرو، قهوه و فرانکفورتر(کالباس گوشت گاو) باشد. لذت میل کردن این انتخاب خوشمزه را می توانید با نشستن در بالکن بیرونی دوچندان کنید.

 آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس: Budapest, Frankel Leó út 2-4, 1027 Hungary

تلفن: 36 (1) 212 3171+

وب سایت: ــــــــــــــــــ

Mák Bistro

سرآشپز جوان این رستوران پر نور دقت و حساسیت خاصی را هنگام طبخ و سرو غذاها به کار می برد. او معمولا روش های عجیب و غریب و نوینی را برای ایجاد تمایز و تنوع در طعم غذاها بکار می برد مثلا به جای استفاده از سبزیجات و ماهی ها برای طعم دهی به غذاهایش، از سس ها و گوشت های محبوب مجاری بهره می گیرد.

 آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس: Budapest, Vigyázó Ferenc u. 4, 1051 Hungary

تلفن: 36 30 723 9383+

وب سایت: mak.hu/hu#contact

 Onyx

Onyx که یکی از بهترین رستوران های بوداپست است و سرآشپز خبره ای دارد که برای تهیه غذا، مواد اولیه را با روش های جادویی فرانسوی با هم می آمیزد و ترکیب های بی نظیر و خوشمزه ای به دست می آورد. شما می توانید با صرف کردن غذایی کلاسیک در کنار چراغ های زیبای بلورین و بر روی میزهایی که با رومیزی های سفید تزیین شده اند، تجربه ای تکرارنشدنی و ناب داشته باشید.

 آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس: Budapest, Vörösmarty tér 7, 1051 Hungary

تلفن: 36 30 508 0622+

وب سایت: onyxrestaurant.hu

 Café Kör

این رستوران در مرکز شهر بوداپست واقع شده که قبل از جنگ شهرت ویژه ای داشته است. رستوران کافه کر برای خلق تطابق میان طعم های بورژوایی غذاها، در فضای غذاخوری اش از فرش های ایرانی و صندلی های چوبی استفاده کرده است. در این رستوران انواع غذاهای محبوب اروپایی، مجارستانی، گیاهی و رژیمی طبخ و سرو می شود. انواع سوپ های خوشمزه نیز به صورت تخصصی در Café Kör تهیه می شود.

 آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس: Budapest, Sas u. 17, 1051 Hungary

تلفن: 36 (1) 311 0053+

وب سایت: ـــــــــــــــــــ

Borkonyha Winekitchen

Borkonyha Winekitchen یکی از بهترین رستوران های بوداپست است و دلیل اصلی آن را باید در تیم حرفه ای و با استعداد آشپزخانه این رستوران جستجو کرد. اکثر غذاهای این رستوران از گوشت تازه بره و خوک تهیه می شوند. از برجسته ترین آیتم ها در منوی غذایی این رستوران، خوراک جگر اردک است که به عنوان استارتر سرو می شود. البته در این رستوران، انواع غذاهای اروپایی، گیاهی و رژیمی همراه با نوشیدنی های گوارا و خوش طعم نیز ارائه می گردد.

 آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس: Budapest, Sas u. 3, 1051 Hungary

تلفن: 36 (1) 266 0835+

وب سایت: borkonyha.hu

Stand25 Bisztró

این رستوران در فود کورت بازار بوداپست ابتدا به عنوان یک رستوران ساده با غذاهای سنتی راه اندازی شد سپس رفته رفته به یکی از بهترین رستوران های آن منطقه تبدیل گردید و به جرات می توان گفت امروزه یکی از برجسته ترین رستوران های مجارستان به حساب می آید. از غذاهای خاص این رستوران، سوپ  با قطعات کرفس خرد شده، برش های سیب زمینی و دسر محلی است. البته شما می توانید انتخاب وسیعی از انواع غذاهای اروپایی، مجارستانی و گیاهی هم داشته باشید.

 آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس: Budapest, Hold u. 13, 1054 Hungary

تلفن: 36 30 961 3262+

وب سایت: stand25.hu

 Baalbek Lebanese

اگر به دنبال رستوران حلال با قیمت های مناسب هستید حتما به این رستوران سر بزنید. درBaalbek Lebanese انواع غذاهای مدیترانه ای، لبنانی و خاورمیانه ای سرو می شود. البته طرفداران غذاهای رژیمی و گیاهی نگران نباشند چرا که طیف وسیعی از این دست غذاها با دیزاینی زیبا در منوی غذایی این رستوران گنجانده شده است.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس: Vaci utca 34 | Entrance: Kigyo utca Side of the Building, Budapest 1052, Hungary

تلفن: 36 1 799 7303+

وب سایت: www.mellowmoodhotels.com/buddha-bar-hotel-info

 Leila's Authentic Lebanese Cuisine

این رستوران انواع غذاهای حلال، لبنانی، مدیترانه ای، خاورمیانه ای، عربی، گیاهی و رژیمی را ارائه می دهد. انواع شاورما و کباب ها در را می توانید در این رستوران میل نمایید. نکته قابل توجه این رستوران، طراحی فضای داخلی و استفاده از ظروف نقش دار و رنگارنگ برای سرو غذا به سبک کاملا عربی است. کارمندان این رستوران رفتار گرم و صمیمی شان را با سرویس دهی عالی که دارند توام کرده اند که حس دلپذیر و خوشایندی را به میهمانان القا می کند.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس: Paulay Ede Street 6, Budapest 1061, Hungary

تلفن: 36 30 245 3393+

وب سایت:  leilascuisine.com/?utm_source=tripadvisor&utm_medium=referral

arband

رستوران دربند انواع غذاها از کباب های تابه ای و ذغالی تا برنج های زعفرانی، ماکارونی، ته چین ها، ماست و نوشیدنی های اصیل ایرانی را سرو می کند. سرویس دهی خوب این رستوران با موسیقی سنتی ایرانی همراه است که لذت صرف غذا را دوچندان می کند. ناگفته نماند که قیمت غذاهای این رستوران بسیار مناسب و منطقی است.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس: Szemere utca 22, Budapest 1054, Hungary

تلفن: 36 1 798 6642+

وب سایت: darband.eu/?utm_source=tripadvisor&utm_medium=referral

بهترین تورهای اروپایی

تور اسپانیا

تور اسپانیا - امارات

تور اسپانیا-امارات

24990000
مشاهده

تور اسپانیا-ترکیه

24990000
مشاهده

متن دیدگاه

کاراکتر باقی مانده:

نظرات