معروفترین رستوران ها و کافه ها در تسالونیکی

4 سال پیش 0 دیدگاه

|| 9 رستوران و کافه در تسالونیکی

Opsopoion Manganeiai

Opsopoion Manganeiai از آن دسته رستوران هایی است که برای هر ذائقه ای، غذاهای خوشمزه و متفاوتی دارد. برای این که شانس انتخاب از منوی متنوع آن را داشته باشید بهتر است میزتان را از قبل رزرو کنید، در غیر این صورت به دلیل ازدحام جمعیت در زمان ناهار یا شام حتی ممکن است جایی برای نشستن هم پیدا نکنید. این رستوران از غذاهای دریایی گرفته تا انواع غذاهای مدیترانه ای را با طعم و عطر خوشایندی برای مشتریان خود سرو می کند.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Emiliou Riadi 5, Thessaloniki 546 40, Greece

تلفن تماس : 302310889699+

وب سایت : www.maganie.gr

Kanoula

Kanoula با دکوراسیون سنتی ای که دارد، فضای دلنشین و صمیمانه ای ایجاد کرده تا توریست هایی که از دیگر کشورها برای دیدن یونان آمده اند از غذاهای محلی و سنتی این کشور هم لذت ببرند. اگر از محلی های این شهر نشانی یک رستوران خوب را بخواهید، مطمئنا یکی از رستوران هایی که به شما معرفی می کنند همین Kanoula خواهد بود. انواع غذاهای مدیترانه ای، یونانی، خاورمیانه ای، گیاهی و رژیمی را با تم سنتی و جذاب در این رستوران خواهید یافت.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Raktivan 8 | behind the Macedonia-Thrace Ministry, Thessaloniki 54633, Greece

تلفن تماس : 302310222185+

وب سایت : www.kanoula.gr

Faidimos

Faidimos رستوران کوچکی است که علاوه بر فضای زیبا و دسترسی آسان، کارکنان خوش برخورد و غذاهای خوب و با کیفیتی ارائه می دهد. از مزایای دیگر این رستوران قیمت مناسب آن است. البته Faidimos علاوه بر میزهای عادی، فضای داینری ای هم برای علاقه مندان به این سبک رستوران ایجاد کرده است.   

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Valaoritou Aristotelous 25, Thessaloniki 546 25, Greece

تلفن تماس : +30 231 023 5960

وب سایت : faidimos.com

Estrella

یکی از ده ها دلیلی که این رستوران را در زمره محبوب ترین های تسالونیکی قرار داده، صبحانه های خوشمزه اش است که علاوه بر تنوع بالایی که دارند، تزئین بشقاب هایشان هم  فوق العاده است. غذاهای خوش طعم یونانی، گیاهی و مدرن را می توانید از منوی Estrella انتظار داشته باشید.  

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Estrella, 48 Pavlou Mela Street, Thessaloniki, Greece

تلفن تماس : 302310272045+

وب سایت :  estrella.gr/el

B.Restaurant

"آشپز که دو تا شد، آش یا شور می شود یا بی نمک!" ولی با حضور 2 سرآشپز بین المللی فرانسوی و ایتالیایی در این رستوران، نه تنها غذاها شور و بی نمک نشده اند بلکه کلکسیونی ارزشمند از غذاهای مبتکرانه و جدید در قالب یک منوی متنوع و جذاب خلق شده است. در رستوران بی، انواع غذاهای مدیترانه ای، اروپایی، یونانی، بین المللی، گیاهی و رژیمی با دستورپخت های نوین به بهترین شکل ممکن تهیه می شوند. البته فضا و دکوراسیون داخلی زیبای این رستوران هم در محبوبیتش بی تاثیر نبوده است.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Septembriou 2, Thessaloniki 54110, Greece

تلفن تماس : +30 231 086 9695

وب سایت : www.brestaurant.gr

Massaya

ماسایا یکی از رستوران های برتر تسالونیکی است که سرآشپزش با غذاهای لبنانی و مدیترانه ای به شایستگی از محلی ها و گردشگران، میزبانی می کند. البته می توانید انواع غذاهای خاورمیانه ای و گیاهی را نیز در این رستوران حلال میل نمایید. دیزاین بشقاب ها در عین سادگی، اشتها آور است و دکوراسیون رستوران همراه با موزیکی که پخش می شود در فضایی کاملا عربی، شبی به یادماندنی برایتان رقم خواهد زد.     

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Cheimarras 22, Thessaloníki

تلفن تماس : 2310904202+

وب سایت : www.massaya.gr

Molyvos

نام این رستوران برگرفته از نام دهکده ای ساحلی در یونان به نام مولیووس است که معماری بسیار زیبایی دارد. فضای داخلی این رستوران برای مشتریانش جذاب است چرا که می توانند با انتخاب میزشان در محوطه باز یا بالکن های Molyvos حس متفاوتی از صرف غذا را تجربه کنند. منوی این رستوران، غذاهای محلی زیادی را در دل خود جای داده به طوری که طعم و مزه غذاها باعث شده تا گردشگران خاطره شیرینی را از شهر تسالونیکی به خاطر بسپارند. این رستوران علاوه بر غذاهای محلی، خوراک های مدیترانه ای، یونانی، خاورمیانه ای، گیاهی و رژیمی را نیز طبخ و سرو می کند.  

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Molyvos Mezze Bar, Str. 1 Tsirogianni, Thessaloniki, Greece

تلفن تماس : 302310224400+

وب سایت : www.molyvos.com

Mia Feta

مجموعه میا فتا متشکل از بازار تره و بار و رستوران است اما شاید انتخاب نام میا فتا به این دلیل باشد که  در اکثر غذاهای این رستوران، پنیر فتا به کار می رود. دکوراسیون مدرن میا فتا در کنار غذاهای سنتی ای که عرضه می کند، نوعی تضاد زیبا ایجاد می کند که می تواند برای میهمانان جالب باشد. در این رستوران علاوه بر غذاهای سنتی، می توانید انواع غذاهای مدیترانه ای، یونانی، ترکیبی، گیاهی و رژیمی را نیز میل نمایید.  

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Mia Feta Bar, Pavlou Mela 14, Thessaloniki, Greece

تلفن تماس : 302310221120+

وب سایت : www.miafetafetabar.gr

Lola Ouzeri

Lola Ouzeri رستورانی قدیمی است که تخصص ویژه ای در تهیه و پخت غذاهای دریایی دارد. به محض ورودتان به رستوران، مقداری از غذاهای مختلف را به عنوان نمونه می آورند تا قبل از سفارش، تست کنید و سپس غذای مورد نظرتان را سفارش بدهید. سرآشپز این رستوران، علاوه بر غذاهای دریایی، طبخ غذاهای مدیترانه ای، یونانی، گیاهی و رژیمی را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Ouzeri Lola, Agapinou 10, Thessaloniki, Greece

تلفن تماس : 302310276201+

وب سایت : ouzerilola.olympicbiz.com

 

بهترین تورهای اروپایی

تور اسپانیا

تور اسپانیا - امارات

تور اسپانیا-امارات

24990000
مشاهده

تور اسپانیا-ترکیه

24990000
مشاهده

متن دیدگاه

کاراکتر باقی مانده:

نظرات