آداب و رسوم در مجارستان

4 سال پیش 0 دیدگاه

|| آداب و رسوم

مجارستانی های قدیم در منطقه عشایری یور آسیا زندگی می کردند و نگهداری و استفاده از اسب ها نقش مهمی در سبک زندگی آن ها بازی می کرد تا حدی که به ملت اسب سوار معروف شدند پس اصلا تعجب برانگیز نیست که اسب و اسب سواری چنین جایگاه مهمی در تاریخ و عصر حاضر مجارستان داشته باشد.

اسب در مجارستان

خانواده در مجارستان مرکز ساختار اجتماعی است. نسل های مختلف خانواده اغلب با یکدیگر زندگی می کنند به گونه ای که پدربزرگ ها و مادربزرگ ها نقش مهمی را در رشد (بزرگ کردن) نوه ها به عهده دارند.

زندگی در مجارستان

مجارستانی ها از دوستانشان توقع دارند که اطلاعات شخصی زندگی خود را با ایشان به اشتراک بگذارند. پس اگر هر زمان احساس کردید که سوالات شخصی از شما پرسیده می شود، بدانید که این موضوع بخشی از پروسه شناخت شماست.

سوال در مجارستان

هم مردان و هم زنان با دست دادن به یکدیگر خوشامد گویی می کنند ولی همیشه مردان هستند که منتظر می مانند تا خانم ها پیش قدم شوند. جالب است بدانید مردان قدیمی تر هنوز هم در مقابل خانم ها تعظیم می کنند.

دست دادن در مجارستان

در هنگام بازدید از یک شرکت، لازم نیست هدیه ای با خود ببرید ولی اگر به منزل یک مجارستانی دعوت شدید، گل یا یک بسته شکلات کادوی مناسبی است. البته اگر خواستید گل ببرید دقت کنید که تعداد گل ها حتما فرد باشد البته به جز عدد 13 که در باور مجارها 13 بدشانسی می آورد. همچنین شما می توانید هر نوع گلی که دوست دارید انتخاب کنید البته پیشنهاد می کنیم گل نیلوفر، داوودی و رز قرمز هدیه ندهید!

گل هدیه دادن در مجارستان

بهترین تورهای اروپایی

تور اسپانیا

تور اسپانیا - امارات

تور اسپانیا-امارات

24990000
مشاهده

تور اسپانیا-ترکیه

24990000
مشاهده

متن دیدگاه

کاراکتر باقی مانده:

نظرات