مهیج ترین جاذبه های بوداپست برای کودکان

4 سال پیش 0 دیدگاه

|| 6 جاذبه مهیج برای کودکان در بوداپست

مینی ورسیوم (Miniversum)

موزه ای است که مکان های دیدنی و معروف سه کشور مجارستان(شهر بوداپست)، آلمان و اتریش را در سایز کوچک و به صورت مینیاتوری در خود جمع کرده است. سازه ها در مقیاس 1:100 ساخته شده اند و به شکلی باور نکردنی جزئیات ریز و جزئی در آن ها رعایت شده است. علاوه بر مکان های تاریخی، مراکز جالبی نظیر میدان های زیبای معروف، ایستگاه های قطار و ... در این مجموعه ساخته شده اند که می تواند برای کودکان بسیار سرگرم کننده باشد به طوری که می توانند در این مینی ورد ترافیک خودروها را کنترل کنند، قطارها را به حرکت دربیاورند و تا می توانند بازی کنند.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس: Andrassy ut 12Budapest 1061, Hungary

تلفن: 36 1 301 0073+

وب سایتwww.miniversum.hu

مینی ورسیوم بوداپست

 باغ وحش بوداپست (Budapest Zoo)

این باغ وحش، اولین باغ وحش در مجارستان و یکی از قدیمی ها در کل جهان است و  در حدود 1072 گونه جانوری را در خود جای داده است. باغ وحشی زیبا که در سال 1866 تاسیس شد و سالانه بیش از 1 میلیون نفر بازدیدکننده دارد.  در این باغ وحش کودکان می توانند به زرافه ها غذا بدهند، ببرها را ازفاصله بسیار نزدیکی ببینند و به رفتار بامزه اورانگوتان های بازیگوش بخندند. باغ وحش به حدی بزرگ نیست که گم شوند ولی به اندازه ای بزرگ است که یک روز کامل فرزندانتان را سرگرم خواهد کرد.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس: Allatkerti koerut 6-12.Budapest 1146, Hungary

تلفن: 36 1 273 4900+

وب سایت: www.zoobudapest.com

باغ وحش بوداپست

باغ وحش بوداپست

راه آهن کودکان (The Children’s Railway)

اگر کودک شما به قطار علاقه دارد، این مکان یک روز شاد و مهیج را برای او رقم خواهد زد. مکانی که در ناحیه غربی بوداپست واقع شده است و توسط بچه ها مدیریت می شود البته کلیه امور توسط چند بزرگسال در مرکز کنترل نظارت و مدیریت می شود. این تفریح برای آشنایی با سیستم راه آهن و موارد فنی این صنعت مناسب است و مختص کودکانی است که رنج سنی شان بین 10 تا 14 است. قطارها در مسیری 11 کیلومتری توسط کودکان راهبری می شود و از میان مزارع و جنگل ها عبور می کنند.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس: Huvosvolgy | Gyermekvasúthoz vezető útBudapest 1021, Hungary

تلفن: 36 1 397 5394+

وب سایت: www.gyermekvasut.hu

راه آهن کودکان بوداپست

 لجندا (Danube Legenda Sightseenig Tour)

لجندا نام کروز رود دانوب است که می توان زیبایی های شهر بوداپست را از نمایی دیگر تماشا کرد. برای کودکان بسیار جذاب تر است که شهر را از درون کشتی ببینند. در حین این گشت بی نظیر شهری بر روی رودخانه دانوب می توانید با سفارش ساندویچ ها و نوشیدنی های خوشمزه، لذت این گشت و گذار را افزایش داد.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس: Dock 7 Jane Haining rakpartBudapest 1051, Hungary

تلفن: 36 1 317 2203+

وب سایت:  legenda.hu

 لجندا بوداپست

میدان الیزابت (Erzsebet Square)

این میدان که به میدان الیزابت معروف است، بیش از آن که میدان باشد منطقه ای جذاب برای تفریح و سرگرمی بچه هاست. میدانی که دارای فضای سبز، استخر بزرگ در وسط میدان، پارکی برای اسکیت سواری و چرخ و فلک بزرگی است که می تواند یک روز کامل از وقت کودکان را پر کند. فضای این مجموعه بسیار آرام و دلنشین است و می تواند گزینه مناسبی برای استراحت و خلوت کردن بزرگسالان باشد.   

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس: Erzsebet ter | near Deák Ferenc térBudapest 1051, Hungary

تلفن: ـــــــــــــ

وب سایت:  erzsebetter.hu/galeria

میدان الیزابت بوداپست

اکوا پارک (Aquaworld Water Park)

در این پارک آبی یک روز کامل به همراه فرزندتان از تفریحات آبی لذت ببرید. این مرکز تفریحی کمی از مرکز شهر دور است ولی با اتوبوس های شاتل می توانید در مدت 30 دقیقه خود را به این مجموعه برسانید. 

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس: Ives ut 16Budapest 1044, Hungary

تلفن: 36 1 231 3760+

وب سایت:  www.aquaworldresort.hu/en

اکوا پارک بوداپست

اکوا پارک بوداپست

بهترین تورهای اروپایی

تور اسپانیا

تور اسپانیا - امارات

تور اسپانیا-امارات

24990000
مشاهده

تور اسپانیا-ترکیه

24990000
مشاهده

متن دیدگاه

کاراکتر باقی مانده:

نظرات