Hungary - Slovakia - Poland - Germany - Czech - Austria - Slovenia Tour

تور مجارستان - اسلواکی - لهستان - آلمان - چک - اتریش - اسلوونی

4 شب بوداپست-براتیسلاوا+ 2 شب کراکف+ 2 شب ورشو+ 3 شب برلین-درسدن+ 3 شب پراگ+ 3 شب وین-گراتس+ 2 شب لوبلیانا
20

| مجارستان-اسلواکی-لهستان-آلمان-چک-اتریش-اسلونی

مجارستان کشوری سرسبز و زیباست که خاک حاصلخیزی دارد اما معروفیت مجارها به دلیل فرهنگ اصیل و خاصشان است که نشان دهنده قدمت بالای این کشور است. سوارکاری و موسیقی مجاری برگرفته از همین فرهنگ غنی و اصیل خاص اروپایی است که البته این فرهنگ بر روی سبک آشپزیشان هم تاثیر گذاشته به طوری که سوپ های مجارستانی با عطر خوش فلفل قرمزهای مخصوصشان شهرت جهانی پیدا کرده اند. در وصف جاذبه ها و دیدنی مجارستان همین بس که طبق آمار ثبت شده در سال 2008، در لیست پربازدیدهای جهان قرار داشته است.

آب درمانی و لجن درمانی در چشمه های آب گرم، پیاده روی در شهرهای خیال انگیز، نوشیدن قهوه در کافه های رنگارنگ و دنج، شرکت در جشنواره ها و فستیوال های تابستانی و بهاره، اسکی و پاتیناژ زمستانی، قایق سواری بر روی رودخانه های دلفریب، غذاهای خوشمزه و لذیذ از جاذبه هایی هستند که همراه با بازدید از اماکن تاریخی و بی همتا، اسلواکی را به یکی از مقاصد اصلی گردشگری سال های اخیر تبدیل کرده است. قلعه براتیسلاوا، کلیسای آبی، کاخ پریمات (کشیش ارشد)، کلیساهای چوبی، قلعه کاشتیس، عمارت سالوین، دروازه مایکل براتیسلاوا تنها تعداد کمی از حدود صد منطقه تاریخی اسلواکی هستند.  

اولین چیزی که هنگام ورود به لهستان توجه شما را به خود جلب می کند رنگارنگی دیوارهای شهرهاست که نشان از حال و هوای خوب لهستانی ها دارد. آب و هوای چهار فصل آن، همراه با پتانسیل های طبیعی و تاریخی اش لهستان را به یکی از مقاصد محبوب گردشگری تبدیل کرده است. لهستان پر است از میراث برجسته جهانی و ملی از جمله قلعه باشکوه واول، کمپ رعب آور آشویتس، ایستگاه رادیویی شهر گلیویتسه، قلعه سلطنتی ورشو، کاخ فرهنگ ورشو، کلیسای سنت آنه، کلیساهای صلح، تونل های زیرزمینی شچچین، مقبره هرمی واکینینسکی، موزم قیام، موزه زیرزمینی رینک و کلیسای مخوف جمجمه. همچنین معدن نمک ویلیزکا، جنگل بیالوزیا، کوهستان تاترا، پارک لازینکی و چندین مکان دیدنی دیگر از جاذبه های جالب و مهیج لهستان هستند که سالانه میلیون ها گردشگر را به سوی خود می کشند.

وجود اقتدار و عظمت در کلیساها و قلعه های اروپایی را تنها از مردم جدی آلمان می توان انتظار داشت. شب زنده داری ها در برلین دوستداشتنی، حاکی از این است که ژرمن ها آن قدرها هم که می گویند سرد و جدی نیستند. برلینی که پر است از موزه و موسیقی و هنر اما هر چه قدر هم که شهر ارزانی باشد، مونیخ شهر گران و اعیانی است! خیابان های مونیخ باریک ولی پارک هایش وسیع و دلفریب است و قصر سلطنتی همچون گوهری در دل شهر می درخشد. در غرب آلمان، شهر زیبای کلن قرار دارد که یکی از مناطق پربازدید آلمان محسوب می شود. دولسدورف ثروتمند هم از شهرهای دیدنی آلمان است جایی که هر ساله میزبان نمایشگاه های معتبر بین المللی است که علاوه بر حفظ اصالت تاریخی خود، شهری مدرن و به روز است. رفتار مهربانانه آلمانی ها اما در شهر برمن بیشتر نمود پیدا می کند. وجود موزه های تاریخی، رستوران های مجلل و مراکز خرید لوکس، روح زندگی را در رگهای این شهر زنده نگه داشته اند. نورنبرگ تاریخی، هامبورگ دیدنی، درسدن بازسازی شده و فرانکفورت فعال در اقتصاد، همه و همه شهرهایی هستند که آلمان به داشتن آن ها بر خود می بالد.

در حالی که بر روی رودخانه آرام و بی نظیر ولتاوا قایق سواری می کنید و از خوردن سوسیس کولباسا با نوشیدنی پیلسنر اورکول لذت می برید، تماشای پل 600 ساله چارلز را از یاد نبرید. پلی زیبا و قدیمی که لندمارک پراگ محسوب می شود. در کشور چک از این دست اماکن تاریخی زیاد است. مثلا میدان قدیمی شهر پراگ که تلفیقی از سبک های معماری چندین دوره تاریخی است. همچنین بزرگترین قلعه باستانی دنیا به نام قلعه پراگ که نویسنده معروف پراگی یعنی فرانس کافکا، روزگاری در آن می زیسته و در خلق آثار بی نظیرش از این قلعه شگفت انگیز بهره برده است. البته قلعه پراگ محدود به یک قلعه نیست به گونه ای که کلیسای جامع سنت جورج، برج تاریخی دالی برکا، کلیسای سنت ویتوس، کاخ و باغ سلطنتی و گالری های متعدد عکس را هم در بر دارد. جالب است بدانید ساعت نجومی پراگ، قدیمی ترین ساعت جهان است که هنوز کار می کند.

می توان گفت که اتریش با اختلاف، بهترین منطقه گردشگری زمستانی است. کشوری در دامنه زیبای کوه آلپ که تقریبا در تمامی فصول سال، ارتفاعاتش را برف پوشانده است. اما شهرت اتریش فقط به دلیل تفرجگاه زمستانی بودنش نیست. تاریخ اتریش حرفهای زیادی برای گفتن دارد به طوری که جاذبه های دیدنی تاریخی این کشور تمامی ندارد: قلعه رازآلود هوچواسترویتز با آن دروازه های تو در تو و سازمان یافته اش، کلیسای جامع سنت اشتفان که "در غول" و "دروازه اسقف" آن شهره جهانی دارند، کاخ بلودره که از شاهکارهای معماری دنیاست و امروزه به عنوان یکی از مشهورترین موزه های جهان کاربرد دارد، کاخ مجلل و بی نظیر شونبرون که با آمارهای میلیونی، پربازدیدکننده ترین مکان دیدنی وین است، کاخ سلطنتی هافبرگ که امروز محل استقرار ریاست جمهوری اتریش است، کاخ شگفت انگیز هلبران با فواره های جالبش و قصر رویایی میرابل که جزء میراث جهانی است. طبیعت اتریش نیز زیباست به طوری که منطقه گردشگری زل آم سی، دریاچه فاکرسی، دریاچه هال اشتاتر، غار یخی آیس ریزن ولت، منطقه تفریحی سالزکامرگوت خانه تولد موتزارت و منطقه کرمز، تنها بخشی از مناطق زیبای اتریش محسوب می شوند.

با وجود اینکه ارتفاعات اسلوونی در اکثر اوقات سال پوشیده از برف است ولی از مقاصد اصلی گردشگری زمستانی محسوب نمی شود. هرچند شما در طول دوره سرمای اسلوونی می توانید از بازی های زمستانی بهره ببرید اما علت اصلی سفر به این کشور چیز دیگری جز برف و سرماست. بله درست حدس زدید: طبیعت بخشنده و بهشت گونه اسلوونی! وجود رودخانه های فراوان، بهره گیری از ساحل شگفت انگیز دریای آدریاتیک و مناطق بکر و سرسبزی که به واسطه بارش فراوان در تپه ها و کوهستان های آن به وجود آمده اند، سبب شده که اسلوونی به یکی از مقاصد اصلی گردشگری طبیعت تبدیل شود. البته باید این را هم در نظر داشت که اسلوونی پایتخت بسیار زیبایی به نام لیوبلیانا دارد که مرکز موزه های معماری و هنری بی نظیری است. لیوبلیانا پر است از مجسمه های اژدها و میدان های کوچک که نمای جالبی به شهر بخشیده اند. این شهر دارای قصری قدیمی است که بازدید از آن خالی از لطف نیست.

جاذبه های گردشگری

بوداپست : گشت شهری - بازدید از مزرعه اسبها

کراکف : گشت شهری - براتیسلاوا

ورشو : گشت شهری - قلعه ورشو

برلین : گشت شهری

پراگ : گشت شهری - قلعه پراگ

وین : گشت شهری

لوبلیانا : گشت شهری - گراتس

مقاصد

تهران
بوداپست
کراکوف
ورشو
برلین
پراگ
وین
لوبلیانا

موارد تحت پوشش

 • اخذ ويزاي شنگن
 • بيمه ي مسافرتي تا سقف پنجاه هزار يورو پوشش حوادث
 • اقامت در هتل هاي چهار ستاره همراه با صبحانه
 • پرداخت تمام هزينه هاي رفت و برگشت فرودگاهي با اتوبوس هاي توريستي
 • اهداء نقشه شهرها و يك كيف مدارك به عنوان يادبود
 • گشت و گذار در شهر با اتوبوس هاي توريستي
 • و ده ها خدمات شگفت انگيز ديگر در طول مسير براي تجربه سفري بي نظير و به ياد ماندني...

برنامه سفر

روز 1

روز اول : حضور در فرودگاه امام خمینی جهت پرواز به بوداپست ، انتقال به هتل

روز 2

روز دوم : گشت شهری بوداپست همراه با راهنمای محلی و فارسی زبان

روز 3

روز سوم : گشت شهری بوداپست ، بازدید از مزرعه اسبها همراه با راهنمای محلی و فارسی زبان با صرف ناهار

روز 4

روز چهارم : وقت آزاد

روز 5

روز پنجم : ترانسفر زمینی به کراکف ، در مسیر بازدید از براتیسلاوا ، انتقال به هتل

روز 6

روز ششم : گشت شهری کراکف همراه با راهنمای محلی و فارسی زبان

روز 7

روز هفتم : ترانسفر زمینی به ورشو ، انتقال به هتل

روز 8

روز هشتم : گشت شهری ورشو همراه با راهنمای محلی و فارسی زبان

روز 9

روز نهم : ترانسفر زمینی به برلین ، در مسیر بازدید از قلعه ورشو ، انتقال به هتل

روز 10

روز دهم : گشت شهری برلین همراه با راهنمای محلی و فارسی زبان

روز 11

روز یازدهم : وقت آزاد

روز 12

روز دوازدهم : ترانسفر زمینی به پراگ و در مسیر بازدید از درسدن ، انتقال به هتل

روز 13

روز سیزدهم : گشت شهری پراگ و بازدید از قلعه پراگ همراه با راهنمای محلی و فارسی زبان

روز 14

روز چهاردهم : وقت آزاد

روز 15

روز پانزدهم : ترانسفر زمینی به وین ، انتقال به هتل

روز 16

روز شانزدهم : گشت شهری وین همراه با راهنمای محلی و فارسی زبان

روز 17

روز هفدهم : وقت آزاد

روز 18

روز هجدهم : ترانسفر زمینی به لوبلیانا و در مسیر بازدید از گراتس ، انتقال به هتل

روز 19

روز نوزدهم : گشت شهری لوبلیانا همراه با راهنمای محلی و فارسی زبان

روز 20

روز بیستم : انتقال به فرودگاه جهت پرواز به تهران

دیدگاه مسافرین

(از 0 بررسی)
 • عالی
 • خیلی خوب
 • متوسط
 • تقریبا ضعیف
 • ضعیف
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 5
  تاریخ ارسال

تور مجارستان - اسلواکی - لهستان - آلمان - چک - اتریش - اسلوونی

20 روز
۴ ستاره
فصلی
خارجی

بهترین تورها

تور اسپانیا - پرتغال
5 ماه پیش مشاهده
تور ایتالیا(8روز)
5 ماه پیش مشاهده
تور اسپانیا
6 ماه پیش مشاهده