برترین مراکز خرید فلورانس

3 سال پیش 0 دیدگاه

|| 7 مرکز خرید برتر فلورانس

دومو (Duomo)

 مرکز خرید dumo در فلورانس، سوپر استار مراکز تجاری فلورانس و بهشت مسافران است.

بیایید از خیابان های اصلی شروع کنیم .در خیابان  via roma که از میدان دوئمو تا میدان republica  امتداد میابد، بوتیک هایی جالبی از برندهایی چون گوچی، میو‌میو، پینکو و استفانل هستند و در امتداد همین خیابان فروشگاه های Zara، H & M، Benetton، Camper و بازار چرم مصنوعی  را میبینیم.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Piazza del Duomo, 50122 Firenze FI, Italy

تلفن : ..............

وب سایت : ................

دومو فلورانس

 Via Tornabuoni

 Via Tornabuoni خانه طراحان لوکس فلورانس است و اکثر نام‌های مطرح صنعت مد در اینجا حضور دارند. در طول مسیر تماشای کلیساهای زیبا و سایر ساختمان‌های قدیمی با معماری باشکوه از جذابیت های رفتن به این مرکز لوکس است.اگر دنبال بوتیک های خاص و لوکس تری در این مرکز هستید سری به خیابان‌های Via Porta Rossa و  Via della Vigna Nuova  بزنید .

 آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : 50123 Firenze FI, Italy

 تلفن : ..............

وب سایت : ................ 

Via Tornabuoni

Station and San Lorenzo

منطقه station  بیش از آنچه بتوانید تصور کنید پر از فروشگاه های زنجیره ای ، کتاب فروشی و بوتیک است و خیابان Via Panzani و Via Cerretani که به موازات بازارهای سن لورنزهستند پر از مغازه های چرم مصنوعی ، پوشاک ،روسری وزیورآلات است که  قدم زدن در این  منطقه ساعت ها سرگرمتان میکند.

 آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس :  50123 Florence, Metropolitan City of Florence, Italy

 تلفن : ..............

وب سایت : ................ 


Station and San Lorenzo

 Ponte Vecchio and Oltrarno

Via Por Santa Maria، که شما را از مرکز شهر به طرف Ponte Vecchio می برد، جایی است که چشم شما را بروی مغازه‌های طلا فروشی قدیمی، گلدوزی و دستکش‌های چرم باز میکند .

Ponte Vecchio به خاطر مناظر زیبا و جواهر فروشی‌های قدیمی‌اش شهرت دارد و Oltrarno همیشه به محله ی صنعتگران فلورانس معروف بوده و برخی از بهترین صنایع دستی را در خیابان‌های کوچک آن دل شما را می برد .

در این بین کارگاه‌های مجسمه‌ سازی، ویلن سازی، کتاب و جواهر و ساعتها چشمتان را خیره می کند ، همچنین Borgo San Jacopo  نیز خیابان خوبی برای خرید از بوتیک هاست .

 آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : 50123 Florence, Metropolitan City of Florence, Italy

 تلفن : ..............

وب سایت : ................ 

 Ponte Vecchio and Oltrarno

 Santa Croce

به جای خرید از چرم فروشی های توریستی این منطقه ، می‌توانید به بوتیک‌های جالب و هیجان انگیزی  که در خیابان‌های کوچک پنهان شده‌اند و صنایع دستی مانند جواهر یا لباس می‌فروشند سر بزنید.برای شروع سری بزنید به  Borgo Albizi از مرکز و Borgo Pintو خیابان کوچک Matteo Palmieri.

 بازار معروف دست دوم فلورانس نیز در همین حوالی قرار گرفته و مغازه‌های عتیقه فروشی و خیابان San Giuseppe  جای است که از گشتن در انجا سیر نمی شوید.

 آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس :  Piazza di Santa Croce, 16, 50122 Firenze FI, Italy

 تلفن : ..............

وب سایت : ................ 

 Santa Croce

The mall outlet

 معروفترین اوت لت فلورانس در منطقه‌ی توسکانی است که همه روزه به غیر از اول ژانویه ، عید پاک ،کریسمس و باکسینگ دی یعنی 25 و 26 دسامبر از 10 صبح تا 7 شب باز است.اتوبوس ها از ایستگاه Florence SITA برای دسترسی مشتریان این اوت لت فراهم شده که شما را به اینجا برسانند.

تمرکز اصلی این مجموعه، ارائه‌ی محصولات برندهای برتر مد روز دنیاست. در اینجا می‌توانید از فروشگاه‌های برندهای مطرح مثل گوچی، فراگامو، کاوالی، والنتینو، آرمانی و... خرید کنید. به غیر از این برندهای ایتالیایی، چندین برند بین‌المللی هم مثل الکساندر مک کویین، بربری، استلا مک کارتنی و ایو سن لوران و .... در این مجموعه نمایندگی دارند.

فراموش نکنید که این اوت لت، مخصوص برندهای لوکس و مد و اکسسوری است.

حتی با وجود تخفیف‌های ۵۰ تا ۶۰ درصدی، محصولات این مرکز خرید، برای بسیاری از مردم، گران محسوب می‌شوند. در واقع این اوت لت برای برندپوشان مناسب است که بتوانند محصولات مورد نظر خود را با قیمت کمتری خریداری کنند.

آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : Via Europa 8, 50066 Leccio Reggello (FI) - Toscana – Italia

تلفن : 390558657775+

سایت : www.themall.it/en/outlet-italy

The mall outlet

Via del Corso

در Via del Corso هر چیزی که تصور کنید با قیمتی مناسب هر بودجه پیدا می کنید.

از میدان republica شروع کنید به گشت و گذار بین بوتیک ها از برندهای داخلی و بین المللی و ساعت ها از خریدتان لذت ببرید.حتی در این بین یک سری مردم بومی هم خواهید دید که مغازه هایی از اجناس مختلف اعم از صنایع دستی و یا لباس دارند. یکی از معروف ترین بوتیک های این محدوده ، مغازه ی Piero Puliti است که در آن بهترین پیراهن های مردانه از بهترین پارچه های ایتالیایی و کراوات های ایتالیایی زیبا که فقط برای این بوتیک طراحی میشود را می فروشند.

 آدرس/شماره تلفن/وب سايت :

آدرس : 50122 Firenze FI, Italy

 تلفن : ...................

سایت : .................

Via del Corso

 

بهترین تورهای اروپایی

تور فرانسه - ایتالیا

تور فرانسه - ایتالیا - اسپانیا

تور فرانسه - بلژیک - هلند - آلمان

تور سوئیس

متن دیدگاه

کاراکتر باقی مانده:

نظرات

    بهترین تورها

    تور اسپانیا - پرتغال
    تور ایتالیا